MARTYNA I JACEK KACZMARCZYK

LIDERZY GRUPY MŁODZIEŻOWEJ

JACEK:
Urodzony i wychowany na Śląsku Cieszyńskim w ewangelickiej rodzinie. Bóg zawsze był obecny w jego życiu, ale nawrócił się w okresie licealnym przyjmując Jezusa jako swojego prawdziwego, osobistego zbawiciela. Od tego czasu zaangażowany w pracę z młodzieżą w każdych możliwych okolicznościach i na każdy możliwy sposób. Aktualnie, wraz z żoną Martyną, jeden z liderów służby młodzieżowej KChK. Uwielbia wyzwania, aktywność oraz dziką przyrodę, choć mieszka w mieście jego serce bije w górskim rytmie. Jest zafascynowany, jak wspaniałą przygodą jest wędrówka z Jezusem i jak niewyobrażalna jest potęga relacji z Nim, Przyjacielem, który odmienia życie.

TYSIA:
Urodzona i wychowana na Śląsku Cieszyńskim, obecnie mieszkanka Krakowa. Choć Bóg był obecny w jej życiu od najmłodszych lat, prawdziwego, żywego Boga spotkała 11 lat temu, na grupie młodzieżowej w jej rodzinnym mieście. Od tamtego czasu głęboko ujęta naturą Boga, jego ogromem miłości i tym co wydarzyło się na krzyżu. Obecnie, jedna z liderów grupy młodzieżowej KChK.
Prywatnie aktorka amator, zafascynowana teatrem i głoszeniem ewangelii przez sztukę. Uwielbia górskie wędrówki z mężem, czekoladę i polskie morze.

JESTEŚMY TU PO TO, ABY CI SŁUŻYĆ…

On usłyszawszy to, rzekł: «Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają.»

Mt
9:12

KONTAKT

Kościół Chrystus Królem w Krakowie
Aleja Pokoju 1A (budynek Lobos) 31–545 Kraków
+48 509 501 639
biuro@kchk.pl

KONTO

Ofiary finansowe i dziesięciny można składać w każda niedzielę
lub przez wpłatę na konto kościoła w tytule przelewu:
darowizna na cele kultu religijnego
Bank ING PL 56 1050 1445 1000 0090 6907 9706